середа, 18 квітня 2018 р.

PROMO-акція "PRO бібліотеку"

Бібліотекарі філіалу №5, що на Харківській, 67, користуючись теплою погодою,  вирішили попрацювати над розширенням  кола потенційних читачів. Не гаючи часу вони  разом з волонтерами-батьками Літвінською Аліною та Пушкарьовою Анною з новенькими книжками і журналами вирушили до дитячого ігрового майданчику, що поряд з ТЦ «Терра». Завдяки розумінню з боку адміністрації торгівельного центру бібліотекарі отримали дозвіл на безкоштовне проведення акції з популяризації  читання.
Велика кількість батьків  на ігровому майданчику передвіщувала успішне проведення заходу. Він був орієнтований саме на них, оскільки любов до книги і читання формується, перш за все, саме в родині.


Чи мами й тата не читають самі і  зовсім не читають своїм дітям, чи майже усі перейшли на електронні читанки, але відважних бібліотекарів,  які дуже хочуть бачити всіх дітей освіченими і начитаними,  зустрічали з насторогою. Шкода, дуже шкода, що більшість батьків, приділяючи увагу фізичному стану своєї дитини, зовсім забувають про розвиток її розуму, фантазії та уяви, що є не менш важливим.


Але бібліотекарів цим не налякаєш.  Вони спокійно і натхненно робили свою книжкову справу: цікавою історією, яскравими ілюстраціями, фантастичними і казковими героями заохочували дітей до читання просто неба. 
І хочеться сподіватися, що візитки, які отримали понад 30 батьків, спрацюють та переконають їх привести своїх дітей до дитячої бібліотеки.І хто це такий розумний казав, що професія бібліотекаря дуже легка...


Немає коментарів:

Дописати коментар