суботу, 28 квітня 2018 р.

Сьогодні Міжнародний день настільних ігор

До Міжнародного дня настільних ігор долучилася бібліотека -філія №9. Діти та дорослі з задоволенням грали в ітелектуальну гру  "Ерудит" та "Хто Я?", "Монополію". Малеча складала пазли за  українськими народними казками, а прихильникам шахів сподобалася  тиша у бібліотеці.
Як ми грали в НОВУС! 
 «А що це  таке новус?» - запитаєте ви.
Відповідь, ймовірно, змусить поставити чергове запитання: новус – це морський більярд? Усе про новус знають бібліотекарі бібліотеки на Шевченка м. Кам’янського та наші друзі з Центру фізичної культури і спорту інвалідів» (голова Юрій Коновалов), які  грали у цю гру 28 квітня.
Детальніше про НОВУС: http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/novus-sport-dlya-vsh
В юнацькому відділі грали у Каркасон - настільну стратегічно-економічну гру, яка полягає в покроковому збиранні ігрового поля і розміщенні на ньому фішок своїх підданих. У залежності від того, на яку місцевість поставлена ​​фішка, вона стає лицарем, селянином, монахом або розбійником. Сьогодні Богдан - феодал, Данила-селянин, Микола-монах, Петре –розбійник, Юрій –лицар.Модератор гри Едуард ЛибаУ читальній залі  бібліотеки на Шевченка,14 влаштували шахові баталії!Настільний ігробум у бібліотеці-філії №5  вдався на славу. Понад  30 дітей і дорослих грали в "UNO", "Монополію", "Мафію", "Ерудит", "Мозаїку", пазли. Але справжнім хітом стала гра "Хто Я?". Навіть влаштувалася черга, щоб пограти в неї. Завдяки цьому дню ми зрозуміли, що, навіть за наявності комп'ютерів, настільні ігри не втрачають своєї актуальності і діти охоче в них грають та отримують задоволення як від самої гри, так і від живого спілкування один з одним.
1 коментар:

  1. Колеги, Ви великі молодці! У нас все вдалося.Всю інформацію додада у FB на сторінці БФ "Бібліотечна країна".Чекаємо на результат у конкурсі.

    ВідповістиВидалити