понеділок, 7 листопада 2016 р.

Клуб "Бібліознайки".

В Центральній бібліотеці для дітей (майдан Петра Калнишевського,1а) розпочав свій осінній сезон клуб для дошкільників "Бібліознайки".Після святкового відкриття з ляльковим театром і розвагами почалися заняття,що проходять двічі на місяць по неділям.
Клуб для дошкільнят створено при Центральній бібліотеці для дітей на початку 2016 року. Завданням клубу є розвиток у дітей творчих здібностей через книгу,читання і образотворче мистецтво.Приємним бонусом є вивчення англійської мови з фаховим бібліотекарем. В минулому сезоні клуб "Бібліознайки" відвідували 15 дітей.Їм читали казки,обговорювали їх,ілюстрували і порівнювали екранізації з первоосновою.Дітям дуже важливо спілкуватися в колі незнайомих ровесників і незнайомих дорослих, це хороша підготовка до школи, в якій буде багато подібних проблем.
В новому сезоні будемо програвати з дітьми  відомі казки, де акторами і розповідачами будуть самі "Бібліознайки".А ще діти дізнаються багато нового, або пригадають вже відоме про речі,що їх оточують в повсякденному житті.

Англійська мова - це не страшно, коли говорить Зайчик
Кожна дитина-це мешканець рукавички
Створюємо теплу рукавичку
Англійську мову допомагає опанувати Слоненя
Результат творчості
Так читали "Ріпку"
Руханки-обов'язкова умова на занятті
Нагадуємо,що заняття проводяться безкоштовно два рази на місяць в неділю о 10.00 за адресою майдан Петра Калнишевського,1а(тел.3-14-75)
Запрошуємо всіх бажаючих!

Немає коментарів:

Дописати коментар