пʼятниця, 25 листопада 2016 р.

Партнерство заради читання.

23 листопада 2016 року на базі юнацького відділу Центральної міської бібліотеки відбулося засідання круглого столу для бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів «Партнерство заради читання: методичний аспект».


Відкрила засідання методист з бібліотечних фондів методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань міської ради Ніна Заіка виступом  «Партнерство заради читання шкільних та публічних бібліотек: методичний аспект».Директор Централізованої бібліотечної системи Тетяна Герасюта презентувала історико – краєзнавчий  проект «То є Кам’янське»,де розповіла про краєзнавчу роботу публічних бібліотек міста.Потім відбулася зустріч бібліотекарів з дослідником голодоморів в Україні  Вірою Аннусовою.Відбувся обмін думками бібліотекарів.
Методична робота сьогодні – це кумуляція і ретрансляція кращого досвіду роботи; розробка і впровадження інноваційних процесів; організація безперервної освіти бібліотечних кадрів. Сподіваємося, що досвід роботи колег публічних бібліотек стане у нагоді шкільним бібліотекарам у їхній роботі – зазначила Тетяна Герасюта. 
Круглий стіл пройшов на високому організаційному та інформаційно-методичному рівні.

Немає коментарів:

Дописати коментар