неділя, 27 листопада 2016 р.

Бестселери, які варто почитати цієї осені .

Енн Тайлер, «Блакитне мереживо долі»  Драма, психологія стосунківКнига від лауреатки Пулітцерівської премії увійшла до короткого списку Букерівської премії, а також визнана бестселером New York Times та однією з кращих книг року за версією видань The Washington Post, Chicago Tribune, The Telegraph, BookPage та інших медіа. Нарешті вона вийшла друком українською мовою дякуючи спільним зусиллям видавництв #Книголав та «Наш Формат».
«Блакитне мереживо долі» — це розповідь про типову, на перший погляд, американську родину. Ред, Еббі та їхні четверо дітей — дружна й весела сім’я, вони живуть у великому будинку з красивою верандою. Здавалося б, мрія, а не життя. Але диявол ховається в деталях. Авторка дає зрозуміти: не буває простих пересічних родин, у кожної знайдуться сімейні таємниці і неймовірні історії — лише придивіться до мережива їхньої долі.

Рут Веа, «У лісі-лісі темному» Трилер, пригоди, детективРоман відразу після публікації опинився у списку бестселерів видань The New York Times, The Sunday Times, USA Today, Los Angeles Times. А National Public Radio визнало його найкращою книжкою 2015 року. Книга про те, коли старанно приховані і запорошені скелети таки вибираються зі старих шаф на світ божий. Головна героїня, письменниця, несподівано отримує запрошення на дівич-вечірку шкільної подруги, з якою не спілкувалася років десять. Вихідні мають промайнути весело — скляний будинок у густих англійських лісах,  весела компанія, гучні посиденьки. Та щось пішло не так… За дві доби вона, зранена та скалічена, приходить до тями в лікарняній палаті і з жахом усвідомлює, що нічогісінько не пам’ятає… Хоча й відчуває: трапилося щось жахливе.

Лорен Ґрофф, «Долі та фурії» Роман, психологіяРоман «Долі та фурії» одразу після публікації опинився у списку улюблених книжок Барака Обами, а також увійшов до рейтингів найкращих книжок року за версією Amazon, Washington Post, Time, Kirkus та інших ЗМІ. В центрі сюжету — життя успішного драматурга Ланселота «Лотто» і його коханої дружини Матильди, яка усе життя провела в тіні чоловіка. Дія роману розгортається у Нью-Йорку впродовж двадцяти п’яти років. Але одного дня стає зрозуміло, що самозакоханий геній Лотто — лише маріонетка в руках своєї дружини. Зовні ідеальний шлюб іде тріщинами: повага поступається місцем брехні, кохання — інтригам.

Немає коментарів:

Дописати коментар