середа, 23 листопада 2016 р.

День науки в бібліотеці.

22 листопада в Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка пройшов «День науки» - зустріч представників ДДТУ з учнями старших класів.


Університет представляли кандидат історичних наук Людмила Бабічева і студент третього курсу  за фахом «Фінанси і кредит» Василь Галаганів.


Людмила Сергіївна розповіла про наукові дослідження, які проводяться університетом з різних галузей знань. Були представлені монографії по самим різним спеціальностям викладачів університету.


Людмила Бабічева підкреслила, що хоча університет і має технічний профіль, його співробітники приділяють чимало уваги і іншим галузям знань. Зокрема, є монографії з історії, філології та економіці.


 У сфері економіки проявив себе і інший запрошений гість - студент Василь Галаганів. 


За його словами, останнім часом увагу вчених - фінансистів сконцентровано на особливостях функціонування економіки в умовах війни. Він також торкнувся цієї теми в одній зі своїх статей, присвяченій оцінці економічних втрат країни і розробці комплексної моделі економіки військового типу.
Директор бібліотеки Тетяна Герасюта зазначила, що подібний «День науки» бібліотека проводить уперше і сподівається, що такі зустрічі стануть традиційними.

Немає коментарів:

Дописати коментар