вівторок, 17 січня 2017 р.

Річниця клубу "Бібліознайки".

У Центральної бібліотеки для дітей  маленький ювілей - один рік клубу "Бібліознайки"!
Рівно рік тому на перше заняття зібралися наші найменші читачі-дошкільнята.Виховувати малят казкою,знайомлячи їх з кращими зразками дитячої літератури,розвивати у дітей творчі здібності і мовлення-таке завдання ставили перед собою бібліотекарі книгозбірні.Керівник клубу - провідний бібліотекар Писаревська Тетяна Миколаївна і куратор творчої майстерні Ревко Людмила Анатоліївна два рази на місяць готують дітям приємне спілкування з книгою,ляльками,цікавими іграми,творчими завданнями.Приємним бонусом для малят стало також знайомство з азами англійської мови,яку викладає фахівець Мазніченко Марія.
Перший випуск дітей клуб "Бібліознайки" здійснив в травні 2016 року.Тоді навчання в клубі пройшли 9 дошкільнят,сьогодні більшість з них вже першокласники.Останнє засідання клубу пройшло у вигляді свята "День м'якої іграшки",на якому малеча показала всі свої таланти - розповідати вірші,творити гарні поробки,співати англійські пісеньки і просто не боятися спілкування з чужими дорослими людьми і незнайомими  маленькими ровесниками.
Відкриття другого сезону пройшло 9 жовтня 2016 року.І знову бібліотекарі подарували дітям лялькову виставу,провели цікаві ігри і творчу майстерню.
 Сьогодні клуб "Бібліознайки" відвідує 16 дошкільнят 5-6 років.Клуб має девіз "Читай і зростай!" і символ - маленьку трудівницю бджілку Жужу,яка присутня на всіх засіданнях.
15 січня зібрання клубу було не тільки ювілейним,а й вдвічі приємним - від німецької компанії GIZ бібліотека отримала подарунки,які допоможуть малятам оволодівати  знаннями за допомогою ігор.Засідання клубу завершилось приємним чаюванням.
Немає коментарів:

Дописати коментар