неділя, 22 січня 2017 р.

Бібліотечні заходи до Дня Соборності України.

20 січня, напередодні Дня Соборності України, у бібліотеках міста Кам'янське пройшли різноманітні заходи.
До колегіуму №16 були запрошені бібліотекари Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка. Завідуюча абонементом ЦМБ з учнями 9 - х класів (класні керівники Ю. Носунь та Г. Козаченко) діалог - роздум "Соборна держава - єднання народу", на якому надала історичну довідку, презентувала відео презентацію про Соборність України та огляд новинок сучасної української літератури.


Наприкінці заходу утворили ланцюг єдності і тим самим залучилися до акції єднання.

У Центральній  бібліотеці  ім. Т.Г. Шевченка відбулася  скап – зустріч молоді Кам’янського з молоддю Львова.

Спочатку була презентація відеоролику "До Дня Соборності України". Екскурс в історії свята здійснила бібліотекар юнацького відділу Лариса Лощенкова.

Привітав  зі святом студентів секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський.

Потім відбувся скайп - зв'язок  студентів Кам’янського медичного коледжу зі студентами медичного інституту Львова в обласній бібліотеці для юнацтва. Модератор -директор бібліотеки Тетяна Пилипець.
Відбулася візитівка міст. Обмін думками: Що для кожного з вас значить "соборність"? Що треба зробити, щоб зміцнити соборність нашої держави?
Закінчився захід спільним  виконання української пісні «Україна - це ти».

Схід - Захід разом - лейтмотив зустрічі.
Соборність – це велика дружна родина для всіх громадян України. Соборність – нагода осмислити те, що цементує українську державність. Щоб зробити це разом з класними керівниками та бібліотекарями учні 9-х клдсів НВК№13 прийшли до бібліотеки-філії №4.


Поняття «Соборність» охоплює не лише географію, не лише єднання Заходу і Сходу України, а набагато ширший комплекс питань, включаючи поняття «політичної нації» та «національного капіталу». Тому мовилося не лише про історію ,а про сьогодення . Про самоусвідомлення кожного з нас громадянином, про питання вибору і відповідальності. Діти також підготували ліричну частину зустрічі.
 А найбільше схвилював і приємно здивував присутніх виступ випускниці школи Насті Дружини, яка прочитала власні вірші - відгук на події, що відбуваються в країні. Вражає глибина почуттів і зрілість висловлюваних думок у цієї тендітної панянки. Однолітки з великою увагою і повагою слухали юну поетесу.

Немає коментарів:

Дописати коментар