середа, 25 січня 2017 р.

Майстер - клас "Креативне підприємництво" для учнів шкіл пройшов в бібліотеці.

24 січня в юнацькому відділі Центральної бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка відбувся майстер - клас "Креативне підприємництво" для учнів СШ №6 .


Представники ГО "МІКС" Катерина Зезюліна та Тетяна Журий провели заняття про відповідальне споживання ресурсів,ознайомили з методами формулювання ідеї для майбутньої справи та навчили як робити зі старих газет та журналів.Сьогодні питання відповідального споживання та переробка ресурсів (паперу, пластику, скла та жесті) є надзвичайно актуальними темами в країнах ЄС. Молодих людей активно вчать як давати нове життя старим предметам, повторно використовувати те, що на перший погляд є сміттям, та тим самим зберігати природні запаси.


Ці всі методики були перейняті тренерами від колег - молодіжних працівників 6 різних країн: Румунія, Молдова, Грузія, Україна, Греція та Італія в рамках проекту "Creative Entrepreneurship".
Цей проект проходив з 3 по 14 листопада 2016 року в м. Бакеу (Румунія) за підтримки програми Еразмус Європейської Комісії. Протягом 12 днів молодь нашого міста навчались різним методам неформальної освіти та креативного перетворення матеріалів у поєднанні з підприємством.Проект був оснований на бажанні поділитися кращими практиками між молодіжними працівниками з різних країн та побудувати міжрегіональні контакти задля більшого залучення молоді в Європі.

Немає коментарів:

Дописати коментар