пʼятниця, 13 січня 2017 р.

Тренінг по «Стрес-менеджменту» для бібліотекарів пройшов в бібліотеці Кам’янського.

Вчора в юнацькому відділі Центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка  в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» пройшов тренінг «Стрес-менеджмент» для працівників бібліотек міста.


Директор бібліотечної системи Тетяна Герасюта розповіла, що цей проект є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України, що фінансуються німецьким урядом та виконуються GIZ. Німецька федеральна компанія GIZ працює в Україні на основі домовленостей між урядом України та Німеччини.


Координатор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Ольга Косянчук зазначила,що влітку 2016 року GIZ за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації оголосила відкритий  конкурс проектів. Основна мета – підтримати муніципалітети у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО. На адресу GIZ надійшла 151 заявка, кожна з яких була розглянута Секретаріатом GIZ.  У вересні 2016 року  відбулася зустріч Дорадчої  Комісії в  облдержадміністрації, на якій було обрано 10 переможців конкурсу проектів.
Центральна бібліотечна система Камянського  стала одним із переможців конкурсу. За умовами якого отримує фінансування від німецького уряду до 600 000 гривень. У двох бібліотеках планується відкриття бібліоковоркінгів  з новими меблями та комп’ютерною технікою.


Тренер по «Стрес - менеджменту» Тетяна Конрад довела яким важливим фактором  є психологічне здоров'я, особливо для тих, хто постійно працює з людьми. Адже треба знаходити сили для внутрішнього оновлення, для гарного настрою, знати як справлятися з негативними емоціями і працювати з людьми, які зазнали травми – чи це люди з фізичними вадами, чи внутрішньо переміщені особи, чи навіть люди похилого віку.


Отримані знання  на тренінгу стануть в нагоді у  повсякденній роботі і підвищать рівень надання послуг у  бібліотеках м. Кам’янське.


Немає коментарів:

Дописати коментар