четвер, 6 квітня 2017 р.

"Розмови на серйозні теми" дивилися і обговорювали в бібліотечному кіноклубі Docudays UA "Прометей".

У юнацькому відділі Центральної міської бібліотеки відбулося засідання кіноклубу Docudays UA "Прометей" для молоді міста.


 На цей раз модератор клуба Наталія Бохан запропонувала для перегляду фільм литовських документалістів "Розмови на серйозні теми" Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.


Картина складається виключно з розмов, які автор фільму провела з дітьми. Їх відповіді на прості запитання ( "Про що ти мрієш?", "Що таке любов?" і т.і.) - вражають. Те, що злітало з вуст екранних малюків, змушувало багатьох дорослих глядачів просидіти всю стрічку з відкритим ротом.
Глухоніма дівчина, яка пише вірші, привабливий 13-річний хлопчик читає Кастанеду, життєрадісна дівчинка, яка вважає, що "світ - це як машини, що виробляють морозиво", похмурий підліток, якому не дуже сподобався "Гаррі Поттер", адже "в ньому мало екшену ... "- це лише кілька унікальних по своїй простоті персонажів, які в цій стрічці відкривають перед глядачем своє бачення світу – розповіла Наталія Бохан.
На початку зустрічі кіноклубу  молодь перерахувала які основні права мають діти і як вони реалізуються в Україні та різних куточках світу. Обговорили важливу моральну тему щодо дітей, які мають фізіологічні і психічні захворювання, і ставлення до них в суспільстві. Шукали схожість і відмінність особистісних якостей головних героїв стрічки, давали їм відповідні психологічні характеристики.
На завершення засідання молоді люди взяли участь в грі «Як би я змінив світ на краще», завдяки якій кожен, тримаючи кольорову кульку в руці і передаючи товаришеві поруч, говорив фразу, яка характеризувала його бачення щасливого перетворення світу і що б особисто він зробив для досягнення  цією мети.

Немає коментарів:

Дописати коментар