середа, 19 квітня 2017 р.

Книжкові новинки для викладачів української мови та літератури Кам'янського

18 квітня бібліотекарі Центральної  бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка брали участь у міському семінарі "Розвиток творчої самостійності та пізнавального інтересу  засобами інтерактивного навчання в контексті нової української школи", який відбувся на базі НВК- академічний ліцей № 15.Юлія Задорожня та Марія Мазніченко зустрічалися з викладачами української мови та літератури міста.
 Огляди новинок "Сучасна українська книга" та "Література Придніпров'я" супроводжувалися яскравими відеопрезентаціями.


В процесі обговорення нових концепцій розвитку сучасної української книги взяли участь три групи викладачів. Родзинкою бібліотечного колажу стали твори Олександра Слоневського "Єльна" та Братів Капранових "Забудь-річка".


Цікавість викликали твори Мирослава Дочинця "Лис та інші детективні історії", Юрія Винничука "Цензор снів", Оксани Забужко "І знов я влізаю в танк...", Андрія Кокотюхи "Повний місяць", Марії Матіос "Приватний щоденник" та багато інших...


 На семінарі панувала атмосфера професійної зосередженності та діловитості.


Візитки з контактними телефонами та електронною адресою Центральної міської бібліотеки стали гарним доповненням до друкованої малоформатної рекламної продукції , яку презентували бібліотекарі  присутнім на семінарі викладачам.

Немає коментарів:

Дописати коментар