вівторок, 25 квітня 2017 р.

Картування громади триває.

З 20 по 23 квітня відбувся третій семінар "Методика картування громад" рамках проекту «Містки громадської активності» у м. Запоріжжя.


Від м. Кам'янське на семінарі побуваи заступник директора бібліотечної системи міста Тетяна Дороніна та завідувач Інтернет - цетру Сергій Зайко.


"Картування громад"  – це дворічний проект, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримки вже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах. Фінансується Європейським Союзом та впроваджується ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів) у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією (Київ), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).


Учасників семінару привітала виконавчий директор  УБА Ярослава Сошинська.

Разом з тренером Ярославом  Мінкіним обговорювали  процес картування громади крок за кроком.
Тренер Гжегож Демель проаналізував проведення фокус-груп, як основи обробки кількісних та якісних даних та подальше використання результатів.


Тренер Юрій Антощук запропонував інструменти для проведення польового дослідження.
21 квітня картувальники з різних міст Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Львівської та Харківської областей завітали до Мелітополя.
Група дослідників у ході польового дослідження і громадського аудиту проаналізувала місто Мелітополь.


У фокусі дослідників опинились сім пілотних інституцій у державному, громадському та бізнесовому секторі та Стара частина міста.
Також гості відвідали дитячу центральну бібліотеку «Мальвіна», яку представила директор централізованої бібліотечної системи Інна Єфименко.Вона акцентувала увагу на міцній співпраці влади та населення, яка дає позитивний результат у економічному, соціальному та культурному розвитку міста.
А начальник відділу культури Мелітопольської міської ради Михайло Семікін розповів про актуальні аспекти розвитку культурної сфери Мелітополя та відповів на поставлені питання.
Після, відбулась зустріч з Людмилою Афанасьєвою, ініціаторкою соціальних досліджень у м. Мелітополь, яка презентувала наше місто і план стратегії його розвитку.
Відбулася екскурсія в караїмському етнокультурному центрі "Калє".
22 квітня відбувся аналіз польового дослідження м. Мелітополя та його візуалізація.

Немає коментарів:

Дописати коментар