середа, 12 квітня 2017 р.

Англійський літературний фуршет.

Третій рік поспіль бібліотекарі Центральної бібліотеки для дітей,що на майдані Петра Калнишевського,1а беруть участь в Дні науки в гімназії №11.Цього року бібліотечний десант висадився в 4,6,8 класах і охопив 180 учнів."Англійський літературний фуршет" підготувала для учнів 4а і 4б класів Дорофеєва Т.В.Літературний фуршет почався з пізнавального гарніру "Цікаві факти про Великобританію",з якого діти дізналися про визначні місця Туманного Альбіону - Біг Бен, Стоунгендж, Трафальгарську  площу, Тауерський міст,шотландців в кілтах,ірландську волинку,замки і типові англійські будинки з доглянутим садом.
Потім перейшли до "Літературного сніданку з Вінні-Пухом",на якому склали на тарілку інгрідієнти традиційного англійського сніданку.Над ним довелося добряче попрацювати,бо діти не знали що саме входить до сніданку типового англійця,а це:смажений бекон, яєшня, сосиски, тости, тушкована квасоля, гриби, помідор. Кулінарний колаж готовий!


"Етикет - салат від Мері Поппінс" познайомив учнів з нормами поведінки англійського джентельмена.Діти обирали варіанти відповіді і безпомилково визначали,що справжній англієць- це ввічливий, стриманий,врівноважений чоловік,який ніколи не буде хвалитися своїми успіхами або скаржитися на погане життя,не буде пліткувати з сусідом по столу і не підійде до вас на вулиці,щоб познайомитись.Ну і, наостанок, пригадали кому належить великий градусник,який ставить діагноз  поведінки і кому саме він визначив "дуже достойна особа,в усьому взірцева"?


Літературний коктейль"Відкрий для себе світ англійської літератури"включав в себе портрети англійських письменників,їх творів і літературних героїв.Учні познайомились з класиками від Д.Свіфта і Д.Дефо до сучасних письменників -Д.Ролінг, І.Вайнброу, Д.Стронга. Потім діти створили колаж,на якому були представлені літературні герої англійських письменників від трьох поросят і Робін Гуда до Аліси,Гаррі Поттера і Чарлі.
Сподіваємось,що гімназисти дізнались багато цікавого про дивовижну країну з старовинними замками і такими ж традиціями,про одну з найкращих дитячих літератур Європи,яка подарувала дітям всього світу так багато літературних творів для дітей,як  ніяка інша.

Немає коментарів:

Дописати коментар