субота, 1 квітня 2017 р.

День сміху в бібліотеці - філії 7.


Сміх – це сонце, що проганяє зиму з людського обличчя. Сміх - це здоров’я.
Сьогодні відзначають День сміху. Перші згадки про день на честь Бога сміху відносяться до Стародавнього Риму. Є версія, що в давнину цей день вважався днем пробудження домового. Щоб його умастити, домочадці готували смачні страви, а також веселі видовища і розіграші. З часом про домового забули, а традиція жартувати, розігрувати і обманювати залишилася. Як залишилася приказка – першого квітня нікому не вірять. В цей день усім-усім треба сміятися, веселитися, розважатися!

Святкували День сміху і в бібліотеці-філії 7. Бібліотекарі провели сміх – тайм   «Хвилинка сміху - дітям на втіху» з дітьми ДНЗ «Незабудка». 


Сподобалася малечі гра гарного настрою «Так» чи «Ні». А як весело пов’язували хустки, особливо хлопчики, на повітряні кульки «Запнемо смайлика».Розвеселив усіх конкурс «Веселий художник». Треба було швидко намалювати смайлика і посміхнутися один одному. 


Відгадували загадки про посмішку. Читали оповідання з книги «Скринька-веселинка» та переглянули смішні мультики. А наостанок - бібліотекарі подарували кожному малюку веселого смайлика із торбинки гарного настрою.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар