неділя, 28 жовтня 2018 р.

Поетичні хвилинки з Олегом Майбородою

У салоні цікавих зустрічей бібліотеки-філії №9 м.Кам'янське зібралися члени клубу сімейного читання та цікавого дозвілля "Невгамовні бібліобатьки". На гостини завітав дитячий письменник, музикант, медпрацівник Олег Майборода.
Він зачарував не тільки дітей, але й дорослих. Його веселі та дотепні віршики, жарти підняли чудовий настрій усім присутнім. Особливо запам'яталися казки, написані тарабарською мовою (мовою навпаки, яку придумав сам автор), загадки, анаграми та веселі тести.


Діти читали  улюблені вірші Олега Майбороди та презентували йому  власні спроби пера. Йти додому не хотілося, посідали за осінні доробки. Гарна виставка вийшла- "Осінь - чарівниця".Бібліотекарі, батьки, діти з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі  у клубі "Невгамовні бібліобатьки" у листопаді.

Довідка:
Олег Вікторович Майборода — український дитячий письменник, автор близька 80 книжок, лауреат літературних премій, народився 2 червня 1971 року в Кам'янському. Закінчив медичне училище за спеціальністю "Сестринська справа". З 1992 року працює масажистом.

Немає коментарів:

Дописати коментар