пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

День здоров’я у бібліотеці щодня

Бібліотека на Шевченка м.Кам'янське розпочала цикл бібліотечних активностей до Всесвітнього дня здоров'я "Будьте здорові, або як не померти передчасно!"
Інклюзія у бібліотеці на Шевченка

Де можна набратися позитиву, поспілкуватися один з одним, порадитися з психологом, отримати моральну і матеріальну підтримку, та просто побути у комфортному й дуже естетичному середовищі? То це до нас...

 Ось і сьогодні наші відвідувачі заряджалися позитивом: грали, малювали, виконували вправи цікаві разом з батьками. Як врятуватися від інформаційного свавілля?

Чи є порятунок від інформаційного передозування? Як поводитися у великому скупченні народу, як зберегти психологічне здоров’я? Вихід є - говорили  експерти Школи виживання під час виїзного засідання у  Кам'янському  центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Школа виживання працює в юнацькому відділі майже чотири роки і спрямована на залучення підлітків у правове поле суспільного життя, на вміння виживати у будь-якій ситуації.
У цьому кам'янчанам  допомагають досвідчений юрист, веселий журналіст, цинічний реаліст, завжди усміхнений і позитивний бібліотекар.Як не померти передчасно

Так, так. Книга всесвітньовідомого популяризатора здорового харчування, доктора медицини Майкла Грегера "Як не померти передчасно" докладно розповідає, як можна не лише запобігти більшості поширених недуг, а й побороти їх, якщо людина вже захворіла. Ця книга  привернула увагу відвідувачів чергової  суботньої зустрічі БібліоБранчу з Андрієм Енбулатовим. Виставки у вікні юнацького відділу завжди актуальні: «Книги  антидепресанти» та книжкові новинки відділу абонемента "Книги на будь-який настрій" допоможуть витримати тижневе напруження.
Бережіть себе!

Немає коментарів:

Дописати коментар