четвер, 4 січня 2018 р.

В новий рік вступаємо, всім добра бажаємо!

В новорічні,різдвяні святкові дні здавна заведено бажати рідним та друзям добра. А друзі бібліотеки це її читачі. Щоб обмінятись добрими побажаннями  на святкову зустріч до бібліотеки-філії №4 завітали учні 4Акласу НВК№13 з класоводом Антоніною Іванівною Литвин.


 Бібліотекарі подарували дітям неочікувану казку М. Скребцової «Квітка кактуса». В ці дні ми всі очікуємо на дива,а прекрасна квітка кактуса це диво краси і її поява в цій казці сприяла розкриттю скарбів людської душі. Діти,прослухавши казку, висловлювали свої міркування: чим кактус відрізнявся від інших квітів,який характер він мав,що змінилося в людях, коли вони побачили  як розквітнув кактус. Діти розповіли про моменти в життєвих ситуаціях, в яких їм довелось відчути свою душу.
Розчулившись,озброївшись чарівною паличкою ,дівчатка перетворювались в Фей Доброти,а хлопчики в Ельфів добра і говорили добрі слова один одному.Від їх теплих і добрих слів розквітла «Квітка добра» та виросло «Дерево щирих почуттів». На пелюстках квітки діти написали слова,що характеризують людину і починаються словом «добро». А дерево вкрилося яскравими листочками зі словами, що означають добрі почуття,які потрібні,щоб відчувати себе щасливим.


Немає коментарів:

Дописати коментар