суботу, 1 вересня 2018 р.

День орхідеї у бібліотеці

Королева, аристократка, інтелігентка, вампір. Як тільки не називають орхідею.У вечір п'ятниці поціновувачі орхідеї зібралися у бібліотеці на Шевченка м.Кам'янське і жодний не пошкодував.


Бібліотекарі намагалися розкрити весь спектр якостей цієї унікальної квітки за допомогою музики, живопису, поезії.
Зараз більшість орхідей перебувають у спокої, готуються до цвітіння, набираються  сил. Тому, більше уваги приділили   догляду за орхідеями: пересадці, особливостям поливу, боротьбі зі хворобами і паразитами.Тут рівних біологу-бібліотекарю відділу абонемента Андрію Енбулатову та Яні Король-господині  квіткового салону "Аліандр" не було. Яна і Андрій презентували власні колекції (лише в Андрія їх нараховується понад 100), допомогли здійснити пересадку орхідеї, яку принесла одна поважна пані.Встигли провести хірургічну операцію хворої на  мікоз орхідеї.Втомлені від кількості інформації та емоцій, насолоджувалися звуками скрипки і флейти викладачів музичної школи №5-наших друзів і партнерів-Олени Неклеси, Світлани Кононенко та поезією Анни Купрій.
Художниця Любов Борщова написала картину "Орхідея", яку виставили на торги імпровізованого бібліотечного аукціону.Здогадалися, хто переміг в аукціоні? Андрію мало живих орхідей, він ще почав збирати колекцію картин.Тепер ви знаєте, що йому дарувати.


В орхідейному батлі зійшлися Андрій, Яна та ГУГЛ. Бібліотекарі за допомогою батлу намагалися довести, що інтернет не є істиною в останній інстанції. Скільки там помилок, фейкової інформації, розбіжностей і просто неправдивої інформації, або вже застарілої. Довіряйте фахівцям, шукайте фахівців, звертайтесь до фахівців.

"Рожева орхідея"-  автор роботи Марія Слободяник.

До зустрічі.Наступного разу презентуватимемо кактуси!

4 коментарі:

  1. Чудовий захід пізнавального , світоглядного змісту.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякуємо!І нам теж було дуже цікаво.Милюбимо свою роботу і своїх читачів.

    ВідповістиВидалити
  3. Тетяно Іванівно! Чому на фото картини з рожевими орхідеями не вказано автора - Марію Слободяник?

    ВідповістиВидалити