пʼятницю, 8 вересня 2017 р.

Брати Капранови презентували нову книгу у Кам’янському.

Презентація нової книги братів Капранових «Майдан: таємні файли» відбулася в приміщенні одного з кінозалів ЦУМу. 


На зустріч прийшло багато людей, в основному - молодь.
Сама книга являє собою журналістське розслідування. Її основою стали свідчення учасників майдану, людей, які перебували в ключових точках подій кінця 2013 - початку 2014 років. 


Дослідження  не тільки Київського майдану, а й майданів в інших, не менш важливих містах України. Брати поставили собі за мету дізнатися правду про реальних важелі, які призвели до досліджуваних подій, а також хто реально керував майданом.
«Адже ми знаємо історію тільки від імені «переможців », а ось від тих, хто нічого від революції не отримав, можна і дізнатися правду». У книзі вивчається і виникнення «автомайдану», унікального в своєму роді явища. Як висловився відомий український художник Поярков - «революція з доставкою додому!». Люди на дорогих авто, по суті «буржуї», що допомагають революції.
Ще одна тема, які поставлена в книзі - це нібито допомогу Заходу. Насправді, за словами авторів, ніякої допомоги, по суті, не було. Спочатку Європа і США дуже скептично поставилися до повалення Януковича - мовляв, самі вибрали, негативно там поставилися і до побиття правоохоронців. Для них це був шок. Так що сучасна політична підтримка від Заходу - це заслуга самих українців.
Крім цього в книзі піднімаються теми «Правого сектора», ситуації в Україні на 13-й рік, невеликі повстання у Врадіївці і інших містах, які, по суті, були предтечею Майдану. Задалися автори і питанням, чому сепаратисти перемогли в Донецьку і Луганську, і програли в Харкові, Одесі та Херсоні? На ці та інші питання дає відповіді нова книга братів Капранових «Майдан: таємні файли».


Немає коментарів:

Дописати коментар