неділю, 3 вересня 2017 р.

Книги для гурманів: 10 новинок до Форуму видавців.

Ельчін Сафарлі "Про море мені розкажи" 

 

Молодий, але вже доволі відомий письменник з Азербайджану Ельчін Сафарлі розповідає в своїх книгах про любов, буття, культуру і традиції Сходу. Книга "Про море мені розкажи" – це перший переклад книги Ельчіна Сафарлі, представленого увазі читачів видавництвом BookChef. Книга являється сповіддю про сокровенне, в ній йдеться про найпотаємніші і найсуттєвіші сторони людської душі. Історія книги розповість про спроби піднятися над буденними проблемами, дорослішання душі та зберігання світла, яке пламеніє всередині кожного.


Голлі Смейл "Дівчина-ґік. Модель-незграба"

 Книга розповідає про звичайну п’ятнадцятирічну школярку з Лондона Гаррієт Меннерс. Історії цієї книги розкривають найактуальніші підліткові теми, до числа яких відносяться пошук себе, побудова відносин, любов, дружба і навіть час від часу навчання. Саме тому, книга "Дівчина-гік" є такою популярною серед молодих дівчат, віком від 15 років до 21 року. Можна навіть сказати, що "Дівчина-гік" – це мотивуючі історії, які автор зміг викласти без нудних глибокодумних міркувань і зайвих емоцій, але з почуттям гумору та безліччю зворушливих реалістичних моментів.

С. Дж. Кінкейд "Діаболік"

 Головним персонажем книги є підліток-гуманоїд Немезіда, створена спеціально, щоб захищати дочку галактичного сенатора – Сідонію. Немезіда з дитинства росла з Сідонією пліч-о-пліч та завжди знаходилася поряд з нею, щоб забезпечити повну безпеку дочці сенатора і для цього вона готова безустанно вбивати супротивників. Незважаючи на всі інтриги, пригоди, змови й небезпеку, саме людяність Немезіди здатна врятувати життя не тільки Сідонії, але й всієї Імперії.

Джо Диспенза "Керуй своєю підсвідомістю"

 Джо Диспенза – відомий дослідник та спеціаліст з хіропрактики, який не просто розповідає про підсвідомість і особливості людського мозку, а й навчає, як внести докорінні зміни в своє життя. І книга «Керуй своєю підсвідомістю» видавництва BookChef допоможе вам зрозуміти як змінити своє життя та не залежати від середовища, як стати по-справжньому щасливим та навчитися жити у злагоді зі своїм Я.

Мері Туррел Сьодерберґ "Хюґе"

 Хюґе – це філософія щастя та натхнення. Автор книги – датська актриса Марі Тоурелл Содерберг, прихильниця "Хюґе", яка хоче надихнути всіх на цей шлях. Для цього вона побувала у найвіддаленіших куточках своєї країни, зібрала по крупицях інформацію про Hygge і представила увазі читачів не просто книгу, а цілий посібник декорування, приготування їжі та розваг, надихаючи всіх на шлях "Хюґе". На сторінках цієї книги представлено безліч красивих фотографій та покрокових інструкцій про те, як зробити ваш будинок комфортним, життя щасливим і оволодіти всіма правилами "Хюґе".

Камерон Діаз "Книга про довголіття"

 В представленій "Книзі про довголіття" актриса ділиться власними думками та вивченими нею науковими дослідженнями на тему віку, розпорядку дня та правильного харчування. Крім того, на сторінках книги Камерон дає поради про те, що потрібно робити щодня, щоб, незважаючи на вік, з кожним роком виглядати все краще. У цій книзі дійсно величезна кількість цінних порад, тому її варто прочитати кожній дівчині і жінці, яка хоче завжди виглядати молодо та бути здоровою.

Олена Андрейчикова "Таємне понеділкування"

 "Таємне понеділкування" – це збірка іронічних оповідань дуже спостережливої та мрійливої української письменниці Олени Андрейчикової. Несподівані та кумедні історії збірки, легко та коротко розповідають про дружин, подруг, колег і коханок. Невеличкі розповіді викликають симпатію до їх героїв, дають можливість поіронізувати та посміятися над буденними проблемами, а також допомагають замислитися про те, що дійсно є цінним і важливим в житті кожного з нас.
"BookChef" не просто готується представити на Форумі свої новинки, видавництво номінувало на участь у конкурсі "Найкраща книга Форуму – 2017" три свої нові книги.


Михайло Булгаков "Собаче серце"

 Ця повість буда написана Булгаковим ще в 1925 році, але через цензуру її було заборонено друкувати аж до 1987 року. Повість вважається довершеним взірцем сатиричної фантастики. Її історія розповідає про трагічні наслідки експерименту, яким собаку було перетворено на людину.

Лідія Чарська "Записки маленької гімназистки"

 Книга розповідає повчальну та захопливу історію про нелегке життя 9-річної Оленки Іконіної. Дівчина залишилася сиротою та потрапила до заможної родини свого рідного дядька-генерала. У новому оточенні маленькій гімназистці дуже складно, але доброта і співчуття рідних та друзів, разом із самовіддачею Оленки допомогли дівчинці знайти спільну мову з родичами і однокласниками та подолати всі труднощі.

Колсон Вайтхед "Підземна залізниця"

 Від першої до самої останньої сторінки роман буде тримати читача в напрузі. Автор перенесе нас до ХІХ століття, де разом з рабинею-втікачкою, на плантації в Джорджії, ми вирвемося з лав жаху, щоб уже наступної миті потрапити в ще страшніше пекло. Варто зазначити, що "Підземна залізниця" – є не просто авантюрна проза, цей твір висвітлює питання Америки під час Громадянської війни. До речі, книга "Підземна залізниця" вже зібрала 7 літературних винагород, серед яких "Пулітцерівська премія-2017" за кращий художній рома

http://24tv.ua/knigi_dlya_gurmaniv_tag5527?utm_source=seocopy

Немає коментарів:

Дописати коментар