пʼятницю, 1 вересня 2017 р.

Творча зустріч з актором і поетом Артемом Лебедєвим в Кам'янській бібліотеці.30 серпня в центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка пройшла творча зустріч з актором і поетом Артемом Лебедєвим. На зустріч з Артемом прийшли шанувальники його таланту, друзі і колеги, актори.


Лебедєв представив на суд слухачiв свої твори: вірші, оповідання, байки.
Автор розповів про те, що писати вірші почав ще в юності, як раз в тому віці, коли вже на питання «навіщо» і «чому» є свої, сформульовані відповіді. Коли розриваєшся від емоцій, задихаєшся від повноти почуттів.
У програмі творчої зустрічі було не тільки читання віршів, але і неформальне спілкування з артистом. Артем розповів про те, що родом він з Краснодона, його перша професія була пов'язана з експлуатацією та ремонтом гірничого електромеханічного обладнання, і він п'ять років пропрацював в шахті, потім він зрозумів, що це не його і різко поміняв своє життя, вступивши до Луганського коледжу культури на режисерський факультет, який закінчив з червоним дипломом. Після закінчення коледжу поступив до Луганського обласного театру, в якому прослужив п'ять років і зіграв близько 70 ролей. Потім був Дніпродзержинський театр, в якому він зіграв більше 40 різнопланових ролей. Зараз актор працює в антрепризі, знімається в кіно, продовжує писати вірші.
Вечір проходив в теплій обстановці, видно було, що люди,якi прийшли на зустрiч скучили і по поезії, і по самому Артему Лебедєву.

Немає коментарів:

Дописати коментар