понеділок, 9 листопада 2015 р.

Рідна мова з пісні й любові.

В День української писемності та мови у Центральній бібліотеці для дітей гостинно відчинила двері літературно-музична вітальня "Рідна мова з пісні й любові". Завітали до неї несподівані гості - юні художники з гуртка "Живопис і графіка" (керівник Палійчук Н. А.) Центру позашкільної роботи та дитячої творчості.


Недарма кажуть, що талановита людина талановита в усьому: виявилося, що ці діти не тільки малюють, але й декламують вірші, співають пісні. І все це за власним бажанням. Особливо ж розчулило те, що діти самі захотіли заспівати гімн України. І хоч дітки ще маленькі, слова і музику гімну знають майже всі.

Кулакова Соня співає гімн України

Під час свята мови на учасників ще чекали різні цікаві творчі завдання. Шукали приховані у словах числа, підбирали рими, вигадували, як повністю змінити слово, якщо замінити всього одну літеру.І постійно під час свята лунала музика. Ми і самі співали, і дивилися музичні кліпи. Почули прекрасну пісню на слова Дмитра Павличка і народну пісню "В саду гуляла" у виконанні сучасного львівського рок-гурту "ПашКо bend". 
Центральна бібліотека для дітей вітає всіх з Днем української писемності та мови і дарує чудовий музичний кліп гурту "Крайня хата".

                                     Немає коментарів:

Дописати коментар