понеділок, 2 листопада 2015 р.

Хроніка подій на проекті "Міняю бібліотекаря".

 От і закінчився проект Дніпродзержинської ЦБС "Міняю бібліотекаря".П`ять днів пролетіли, як одна мить, але спогади і враження від проекту ще довго будуть жити в наших серцях і думках. В проекті мінялися бібліотекарями промислового міста Дніпродзержинська(248 тис.мешканців) і культурної столиці України - міста Львова.Обмін,на перший погляд, нерівноцінний, але для нас дуже важливий - краще брати приклад і вчитися у більш успішного і сучасного колеги, якою виявилася провідний бібліотекар Центральної бібліотеки для дітей м.Львова Тетяна Пилипець.Тетяна вразила нас масштабами своєї особистості і ми вважаємо,що нам дуже поталанило з таким креативним бібліотекарем.Нам дуже хотілося показати колезі, що в невеликому місті також може бути іноваційна і цікава бібліотечна робота, що в ньому живуть і працюють талановиті і закохані в свою справу люди - від директора і бібліотекаря до дитячого поета і майстра петриківського розпису.
   Отже наш бібліо-хронограф виглядав так:


Знайомство з колективом Центральної бібліотеки для дітей міста Дніпродзержинська, де працює колега по обміну Інна Табакова.


На екскурсії з бібліотечним гідом "Мандрівка старим Кам`янським" Тетяну вражав індустріальний пейзаж.


Зустріч з дитячим письменником Олегом Майбородою виявилася вдвічі приємною, тому що Тетяна добре знає і любить творчість нашого поета,автора книги "Не зовсі казки", яку вона читала своїм дітям на літніх канікулах.


Про львівські кав`ярні і любов до кави, про найвідоміші пам`ятки Львова - розповідь львів`янки у сьомому поколінні.


Майстерка по створенню вуалеток від Тетяни Пилипець - ох і повезло хлопцям СШ№22, які завітали в цей день до нашої бібліотеки.


Вуалетка до лиця єдиній дівчинці з колективу і майстрині.


Наш подарунок для колеги - презентація краєзнавчого довідника Любові Алексієвської "Кам`янське - Дніпродзержинськ від "А" до "Я".Для нашого міста - це приємна подія.


Подарунок для нашої гості - катання на конях.


Новий день - нові зустрічі. В середу завітали до Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей.Центральна бібліотека Дніпропетровська - це сучасний культурний центр громади.А це - приємний сюрприз для нашої гості - відвідування єврейського культурно-ділового центру Менора, який вражає своїми масштабами,розмахом і є єдиним в своєму роді.


Найбільше Тетяну приваблював наш красень Дніпро і набережна в Дніпропетровську - найдовша в Європі.


Четвер почався з відвідин бібліотек-філій Дніпродзержинської ЦБС, де два-три бібліотекаря створюють приємну атмосферу для перебування дітей і дорослих .В дитячій філії №5 був день читацького самоврядування,коли діти виконуть ролі бібліотекарів.В бібліотеці-філії № 7 волонтер Ольга Васильєва презентує свою колекцію канцелярських приладів.


А це - майстер-клас з каліграфії.Спроба писати чорнильною ручкою.


Бути на Дніпропетровщині і не відвідати Петриківку? Це - неможливо і тому ми подарували пані Тетяні зустріч з майстрами петриківського розпису.


Обмін думками і досвідом з директором Дніпродзержинської ЦБС - автором проекту "Міняю бібліотекаря" Тетяною Герасютою.


Проект "Міняю бібліотекаря" закінчився, ми отримали море позитивних вражень, познайомили колегу з своїм містом і краєм,почули від неї про яскраве і насичене культурне,літературне,бібліотечне  життя Львова і сподіваємось,що і ми залишимось в приємних спогадах Тетяни Пилипець.

Немає коментарів:

Дописати коментар