вівторок, 15 вересня 2015 р.

“Коронація слова” оголосила нових золотих письменників України .

Відзнака «Золотий письменник України» заснована Тетяною та Юрієм Логушами та надається письменникам-романістам Міжнародним Благодійним Фондом «Мистецька Скарбниця».


Мета відзнаки: відзначити та вшанувати тих українських письменників, чиї романи здобули широке визнання читачів, про що свідчать тиражі їхніх творів, які сумарно перевищують 100 тисяч примірників, виданих у формі паперової книжки за період від початку 2000-го року до теперішнього часу; донести до свідомості суспільства вагомість знайомства із «Золотими письменниками» України для ще більшої популяризації їхніх творів та збільшення накладів; сприяти розвитку українського красного письменства в Україні та в цілому світі.
Золотими письменниками України можуть стати автори романів, які видані українською мовою або в перекладі українською мовою, якщо автор є громадянином України або є громадянином інших країн, але має українське походження або родом з України та якщо їхні твори видані в Україні та за межами України з сумарними накладами, що перевищують 100 тисяч примірників.
Відзнака вручається не частіше одного разу на рік на урочистій церемонії.
У цьому році  золотими письменниками стали Степан Процюк, Василь Шкляр, Ганна Чубач, Світлана Талан і Леся Романчук.
Раніше таку нагороду отримували Юрій Мушкетик, Анатолій Дімаров, Ірен Роздобудько,Всеволод Нестайко, Андрій Курков, Сергій Жадан, Оксана Забужко та ін.

Див.:http://dyskurs.com.ua/novini-ta-anonsy/koronatsiya-slova-ogolosila-novih-zolotih-pismennikiv-ukrayini.html

Немає коментарів:

Дописати коментар