неділя, 23 червня 2019 р.

Кам'янські бібліотекарки на BOOK SPACE

Міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі. День 3-й.


Не планувала їхати через спеку, але відмовити колезі — директорці бібліотеки на площі Ринок, 9(Львів)Тетяні Пилипець не могла.

Тому з бібліотекаркою центральної бібліотеки для дітей Інною Табаковою(Кам'янське), Оленою Щепіль(Львів) взяли участь у вранішній розмові про «Бібліотеку майбутнього в Україні, чи можлива вона без грошей", модератором якої була саме Тетяна.

Від нашого поетичного фестивалю "Материк" їхньому фестивалю ветеранської книгиПогортали майже усі книжки, а придбали лише декілька...Зараз це не дешеве задоволення...Скористаємося послугами інтернет-крамниць.
Але мені пощастило отримати в подарунок  від кам'янської авторки й художниці  коміксів Марії Ланцути дві гарні книги на підтримку наших зусиль на ниві популяризації читання. 

На всіх локаціях фестивалю багато людей. Облаштовано декілька сцен: є сцена над водою, є велика сцена, є сцена, де постійно проходять презентації. Особливістю книжкового фестивалю є ветеранський намет.

Встигли відвідати презентацію українського видання мемуарів "Жінка в Берліні" за участю Оксани Забужко На сцені над водою послухали  Руслана Горового Взяли автограф в Андрія Кокотюхи, чекайте на нові книжки 

Знайшла книгу своєї мрії


Відтепер я знаю, якою буде наступна книга про Кам'янське.

А як вам така книжка? Подарункове видання Біблії. Вартість не оголошую...Підсумки!
Настуного року чекайте на стенд "Кам'янське і кам'янчани". Ми знаємо, чим здивувати гостей фестивалю!
До зустрічі!

Немає коментарів:

Дописати коментар