пʼятницю, 29 грудня 2017 р.

Dress code для новорічної книги.

Зовсім несподівано майстер-клас «Дресс-код для новорічної книги» у бібліотеці – філіалі № 5 перетворився на благодійну акцію від наших читачів. Вони запропонували прикрасити до свята не свої домашні книги, а наші, бібліотечні, які користуються підвищеним попитом і знаходяться не в кращому стані.


Діти завітали до нас не самі, а зі своїми мамами.


Спочатку книги ми відремонтували, а вже потім приступили до декорування. Майбутній вигляд книги повністю залежав від уяви і фантазії наших бібліолікарів. Фантазія у них була на вищому рівні, може тільки десь трохи не вистачило майстерності. Але це дрібниці…У кожній книжці відбився індивідуальний стиль майстрят та їх помічників (мам).
Використовували різні способи прикрашання, але особливу увагу привернула техніка айріс фолдінг – техніка складання смуг кольорового паперу під кутом у вигляді спіралі, що закручується. Роботи, виконані із застосуванням даної техніки, найчастіше схожі на діафрагму фотокамери або райдужну оболонку ока. Звідти йде і назва техніки – Iris Folding.Всі завзято працювали і результатом стали оновлені книги, які і зайняли чільне місце на книжковій вітрині.Немає коментарів:

Дописати коментар