субота, 16 грудня 2017 р.

Самий товстий формуляр.


Свято-нагородження «Самий товстий формуляр»  відбулося в бібліотеці – філіалі № 5, що на Харківській, 67
Сьогодні до бібліотеки завітали наші кращі читачі. Всіх  їх об’єднує любов до книги, бажання бути ерудованими і цікавими людьми, фантазія, творче натхнення, талант. 
Критерієм відбору стала кількість книжок, прочитана протягом місяця. Для цього ми визначили середню кількість прочитаних книжок для кожного.
Безперечним лідером книгочитання стала Павлова Марія. Її досягнення – 19 книжок на місяць!!! Зовсім з маленьким відривом далі йдуть Павлова Поліна – 18 книжок, Моісеєва Анастасія – 15, 5 книжок і Моїсеєва Каміла – 14 книжок на місяць.
Нагороди отримали всі присутні. Але деякі ще були нагороджені грамотами за перемогу в різних номінаціях.Так, сестри Павлови і Моісеєви отримали грамоти за перемогу в номінації «Самий товстий формуляр».Мама Літвінського Андрія Аліна Вацлавівна була нагороджена в номінації «Очманіла дитинічитачка», тому що більше за всіх мам читає своїм дітям. Мізіна Василіса нагороджена в номінації «Головна журналочиталочка», Горбонос Валерія – в номінації «Сама віддана читачка», Огньотова Анастасія – в номінації «Сама спортивна читачка».

А потім були конкурси, вікторини, розваги. Тому що свято – це завжди різноманітні веселощі.
Діти проявили ерудицію, відповідаючи на питання казкової вікторини, тямовитість – відгадуючи загадки на кмітливість, почуття гумору – в жартівливій вікторині, артистизм і фантазію – показуючи відомих казкових героїв.Чому ми виділили саме цих читачів серед усіх наших користувачів? Не тільки тому, що вони багато читають, цікаві співрозмовники, але й тому, що вони мають багато уподобань, на які їх надихають улюблені книги, вони створюють руками чарівні речі, малюють, танцюють, пишуть гарні вірші.


Сузір'я кращих читачів!

Немає коментарів:

Дописати коментар