середу, 23 серпня 2017 р.

Iнтерактивна гра «Країна гідності» та скап – зв’язок із Запорізькою бібліотекою пройшли в Кам'янськом.22 серпня до Дня Незалежності в Центральнiй бібліотеки Кам'янського пройшла інтерактивна гра «Країна гідності». До складу команди увійшли Кам'янської міський голова Андрій Бєлоусов, депутат міської ради Юлія Поливода, голова молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних ініціатив» в Кам'янському Олександр Рибалка, громадський діяч Олександра Порозова, президент молодіжної ради колегіуму №16 Данило Озерний.


Перед початком гри відбувся  скап – зв’язок із Запорізькою обласною бібліотекою для юнацтва, де одночасно проходила така ж гра та знаходилася бiблiотекар нашої бібліотеки  (їх бiблiотекар у нас) в рамках обміну досвідом.


 Команди привітали один одного і обмінялися добрими побажаннями.


З правилами гри учасників ознайомила директор централізованої бібліотечної системи Кам'янського Тетяна Герасюта: «Це карткова гра, де гравці як члени парламенту «Країна гідності» повинні приймати рішення про соціальну політику з урахуванням прав людини. Аргументуючи доцільність прийняття тих чи інших рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права і їх зв’язки з соціальною політикою ».
Більш детально з правилами і можливостями «Країни гідності» учасники ознайомилися в процесі гри.
Учасники захопилися процесом, які представили себе членами уряду, вони брали відповідальні і найбільш раціональні, на їх погляд, управлінські рішення для успішної реалізації соціальних прав громадян вигаданої країни, узгоджували спільне бачення проблем і їх можливих рішень в перспективі.


Зустріч вийшла дуже корисної Підводячи підсумки, учасники відзначали, що гра вкрай пізнавальна, і цю практику потрібно поширювати в навчальних закладах нашого міста.

Немає коментарів:

Дописати коментар