вівторок, 8 серпня 2017 р.

Серпень музичний.

На одну із серпневих зустрічей учасниця клубу "Позитив +" при бібліотеці - філії №4 Катерина Олександрівна принесла диск з піснями Квітки Цісик - всесвітньо відомої співачки українського походження , американки, яка стала втіленням національної української самоідентифікації. Народні пісні в її виконанні у 80-х роках минулого століття сколихнули тоді ще радянську Україну.
В історії американської легкої музики про Цісик написано: «Голос, що звучить найчастіше в світі".Спеціалісти підрахували, що Квітку прослухали понад 22 млрд. чоловік — в кілька разів більше ніж населення земної кулі. Унікальний тембр голосу і дивовижно вишукана манера виконання полонила мільйони слухачів. Її не просто слухали найбільше в світі, а й відчували магію та лікувальний ефект її голосу. Квітка з 1982 р. була до самої смерті єдиним і незмінним голосом компанії «Форд Моторс». Пісня лилася з її душі та через океан розмовляла з Україною. Вона співала бездоганно, ніколи не взяла жодної фальшивої ноти, жодного невмотивованого форсування звуку, жодного невдалого вокального прийому. Співала так, що відгукувалась будь-яка жива душа. Пісня просто лилася з її серця. А в серці Квітки Цісик, народженої в Америці, завжди жила Україна.
Учасниці клубу подивились невеличкий фільм "Квітка.Голос в єдиному екземплярі",прослухали в її виконанні пісні :"Черемшина","Я піду в далекі гори","Ой, не світи місяченьку","Пісня про рушник". Погодились,що пісні у виконанні співачки справляють гіпнотичне враження.
А ще гарного настрою жінкам додав квітучий гібіскус,китайська троянда. ЇЇ дивовижною особливостю є бутон,який існує не більше 2-х днів.

Немає коментарів:

Дописати коментар