пʼятниця, 10 березня 2017 р.

Хай дух Шевченка об'єднає нас.


До Дня народження геніального українського національного поводиря Т. Г. Шевченка у бібліотеці-філії №5 був проведений цикл заходів, що ознайомив наших молодих читачів із тернистим шляхом життя цієї великої людини.
Бібліотекарі привертали увагу відвідувачів до книжкової виставки «Слідами Тарасової долі», що була оформлена у читальній залі, а для деяких читачів, що щиро зацікавилися цією темою, бібліотекарі проводили огляд книг з виставки.


Напередодні Дня народження Т.Г. Шевченка для учнів 2-х класів СЗШ №29 проводилися уроки-образи «Живий у правді віковій», на яких діти змогли поділитися власними знаннями про великого українського митця, а також дізнатися нові факти з його життя, зокрема із невеличкого фільму-біографії «Обличчя української історії. Тарас Шевченко». Дітлахи із жвавістю відповідали на поставлені питання і з найкращої сторони показали свою обізнаність із біографією та творчим доробком Т. Г. Шевченка.Декілька учнів із задоволенням зголосилися прочитати напам’ять вірші «Тече вода з-під явора» і «Зоре моя вечірняя». Закінчилися уроки-образи демонстрацією буктрейлеру на книгу «Дитячий Кобзар» («Видавництво Старого Лева», 2012 рік), а також ознайомленням дітей з іншими книгами нашої шевченківської експозиції.


Для більш старших учнів бібліотекарі підготували пізнавальну Інтернет-екпедицію «Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка нема», що була присвячена вшановуванню пам’яті Т. Г. Шевченка не тільки в Україні, але й в усьому світі.


Дітям були показані найгарніші пам’ятники Великому Кобзарю, що знаходяться поза межами нашої країни, а також розказані деякі цікаві факти щодо їх створення, встановлення та сприймання.

Аргентина
Італія
Росія, Кабардіно-Балкарія, пік Шевченка
Грузія
Цикл заходів до Дня народження Т.Г. Шевченка у бібліотеці-філіалі№5 виявився вдалим: читачі дізналися про наявність різноманітної літератури про Шевченка, вчителі були задоволені поданим дітям матеріалом, а самі учні мали змогу продемонструвати свою ерудованість у творчості найвеличнішого з українських митців.

Немає коментарів:

Дописати коментар