понеділок, 31 жовтня 2016 р.

«А пам`ять і досі жива».

26 жовтня 2016 року в бібліотеці – філіалі №2 була проведена година пам`яті до річниці визволення міста від фашистських загарбників під назвою «А пам`ять і досі жива».


В цей день вітали шановних ветеранів Фішбейна П.К. та Карагодійну В.В. учні СЗШ №20 та вихованці ДМШ №3 разом з викладачами.


З інтересом прослухали всі присутні спогади ветеранів про ті страшні дні. А працівники нашої бібліотеки підготували перегляд літератури про війну: «Дорогами війни».


27 жовтня 2016 року в Бібліотеці – філіалі №2 пройшла літературно – музична година «За рідні береги», присвячена 72 річниці визволення міста від фашистських загарбників.


До бібліотеки завітали гості: учні СЗШ №37 та відвідувачі бібліотеки старшого віку. З цікавістю прослухали вони розповіді почесного гостя Фішбейна П.К., а люди старшого віку поділилися своїми спогадами про воєнні роки.


Чудовим доповненням був музичний виступ викладача фортепіано ДМШ №3 Вишнякової Л.М., яка виконала відомі твори, присвячені подвигу народу в війні.Немає коментарів:

Дописати коментар