середа, 26 жовтня 2016 р.

Перегляд документального фільму про права дітей пройшов у клубі "Docudays UA" "Прометей".

25 жовтня відбулося чергове засідання клубу документального кіно "Docudays UA" "Прометей" при юнацькому відділі Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка для учнів СШ №31.


Керівник клубу Наталія Бохан  запропонувала для  перегляду та обговорювання фільм «Пощо, маловірна ?!» режисера Матвія Трошінкіна.


Перед показом фільму глядачам було поставлено провокаційне питання: «Чи терплячі люди?» Воно заохотило глядачів  на перегляд.
Проте після перегляду всі висловлювали дивування щодо головної героїні – матері Петра, яка проявляє щодня неабияке терпіння щодо свого хворого на синдром Дауна сина. Глядачі відмітили, що це допомагає досягти неабияких результатів як у вихованні, так і у навчанні сина.
Серед учасників перегляду фільму була вчителька, яка висловила щире здивування тому, що герой фільму Петро володіє такими знаннями, якими багато здорових дітей не можуть чи не хочуть оволодіти .
Наприкінці глядачі дійшли висновку, що даний фільм спонукає нас замислитися над своїм життям: як ми живемо, чи достатньо приділяємо уваги нашим близьким, чи відчувають рідні люди нашу любов і турботу?
Завдяки фільму ми трохи більше дізналися про життя і виховання незвичайних дітей, поговорили про право на освіту і право на самовираження.


Немає коментарів:

Дописати коментар