вівторок, 26 липня 2016 р.

Найкращі книги для дітей за версією ВВС .

 
Компанія ВВС назвала 10 найкращих книг, які варто прочитати дітям. Рейтинг був укладений на основі опитування більше тисячі дорослих. Англійці обирали книги, які, на їхню думку, обов’язково варто прочитати дітлахам будь-якого віку. У топ-10 потрапили і відома серія творів про Гаррі Поттера, і «Володар перснів», і навіть Біблія.
 Так, 26% опитаних вважають, що усі діти повинні прочитати серію книг Джоани Ролінґ про чаклунів, дещо менше респондентів такої ж думки про «Великого Дружнього Велетня» Роальда Дала. Ці дві книги були фаворитами серед опитаних віком 18-34 роки. Серед старших читачів більш популярними виявилися книги «Чудова п`ятірка» та «Вітер у вербах». Біблію як книгу для читання дітям обрало 10% 18-34-річних опитаних і 19% людей у віці від 55 років.
Повний список виглядає так:
1.«Гаррі Поттер» Джоан Ролінґ
2.«ВДВ» Роальда Дала
3.«Вбити пересмішника» Гарпер Лі
4.«Аліса в Країні Див» Льюїса Керролла
5.«Чудова п`ятірка» Енід Блайтон
6.«Дуже голодна гусениця» Еріка Карла
7.«Вітер у вербах» Кеннета Грема
8.«Груффало» Джулії Дональдсон
9.«Володар перснів»  Дж. Р.Р. Толкіна
10. Біблія

Організатори опитування також дізнавалися, чому люди обирають ту чи іншу книгу. 57% опитаних сказали, що читання розширює уяву. Були й інші причини, наприклад, бажання передати дітям те відчуття задоволення від книги, яке вони отримали у дитинстві під час її читання.  Книга «Убити пересмішника» була обрана тому, що дає життєві уроки і допомагає у формуванні хорошого характеру.

http://starylev.com.ua/news/naykrashchi-knygy-dlya-ditey-za-versiyeyu-vvs

Немає коментарів:

Дописати коментар