вівторок, 17 вересня 2013 р.

Книжка - добрий, мудрий друг.

Дуже добре, коли у людини багато друзів. Справжній друг ніколи не підведе, завжди прийде на допомогу. Але ще є незвичайний і мудрий друг, який не уміє говорити вголос, але навчає нас різним наукам, розповідає цікаві пригоди, про дива, про навколишній світ - близький і далекий веде нас до Країни Знань. "Книжка - добрий, мудрий друг", під такою назвою відбувся бібліотечний урок в 3-а класі середньої школи №40, який розробила і провела бібліотекар біліотеки-філії №9 Чуйкова Лариса Іванівна.

Учні з радістю вітали нашого вірного друга - Книгу.

Книга, друг ти нам незмінний,
Друг наш любий з ранніх літ.
Ми з тобою пізнаємо світ.
Ми побачили всю країну -
Нашу рідну Україну.

Український народ здавна поважав книгу - це невичерпне джерело знань, і складав про неї багато прислів'їв і приказок. Катерина Яковенко стала переможцем в конкурсі "Народ скаже, як зав'яже". А преможцем в літературній вікторині "Вкнижках вірні друзі, герої живуть, і я пам'ятаю, як кожного звуть" став Сашко Олексієнко.

А Книжковий Лікар, роль якого виконував Ярослав Шевченко, розповів всім присутнім, як потрібно поводитись з книжками, щоб вони не ображались.
Людина, що любить читати - це щаслива людина. Навколо неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. Друзі - це книги. Читайте! Хай не буде у вас кожного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї книги.

Немає коментарів:

Дописати коментар