середа, 15 січня 2020 р.

Гра-бродилка "Зимові розваги"

Під час зимових канікул в Центральній бібліотеці для дітей м.Кам'янське творилися дива. Кожна дитина, приходячи до бібліотеки, мала змогу спробувати свої сили в грі - бродилці «Зимові розваги» з бібліотекарем читального залу Юлією Гунчевською.Завданнями були вірші-загадки, відповіді на які можна було знайти на окремих локаціях у відділі обслуговування дітей дошкільного та молодшого віку, а також на відділі обслуговування дітей середнього та старшого віку. Локації були пов’язані з окремими книжками та книжковими виставками.

Біла ялинка з адвент – календаря пропонувала: «Біла ялинка на тебе чекає, завдання для тебе має»J Сім’я мишей (виставка книг про символ нового року «Новорічна Мишко, почитай нам книжку»)


Мама Миша - велика м’яка іграшка заховала ребуси про зимуЯнгол (новорічна поробка) зберігав у себе розмальовку 
за мотивами улюблених книжокСкринька «Різдвяна  історія» таїла у собі загадки за українськими казками


У пошуках різдвяної скриньки

Сніговик пропонував пограти з ним у сніжки


Локація «Дружба» давала змогу намалювати лівою рукою друга сніговику

J 
 «Острів спекотної Африки» мав таємничу пропозицію: на молодшому відділі  книжкова рекламна акція «Прочитай про мене книжку»


Локація «Бібліотечна» була найсмачнішою (учасники гри зверталися до бібліотекаря Тетяни Миколаївни, щоб отримати солодкий сюрприз)

        З 2 по 12 січня в грі  взяли участь  12 дітей, 5 хлопчиків та 7 дівчаток. І кожен з них був у захваті від гри, тому що сучасні діти обожнюють різноманітні квести, загадки та ребуси.

Немає коментарів:

Дописати коментар