неділя, 3 березня 2019 р.

Бібліотечні цікавинки

День сірника - це цікаво та пізнавально? Так, переконалися всі учасники свята "Сірник, звичайний та дивовижний", що відбулося у бібліотеці-філії №7 м.Кам'янське


Навіть не віриться скільки  встигли за півтори години: довідались, як добували вогонь в давні часи та історію винаходу сірників, впоралися з задачками, пограли в "Вірю - не вірю" й були здивовані фантазією майстрів, які з сірників та сірникових коробок виготовляють справжні шедеври.


 А які листівки зробили! Ми впевнені, що обдаровані ними будуть просто щасливі! Найстійкіші ще залишилися зробити коробочку гарного настрою.
 Вам цікаво, що ж це за диво? Завітайте до  бібліотеки і вам залюбки  розкажуть.


З торбінкою веселих історій вирушили бібліотекарі бібліотеки-філії №4 у Міжнародний день котів до своїх маленьких друзів - учнів 2а класу НВК№13. 
Читали кумедне, неймовірно миле оповідання Мар'яни Нейметі "Мусі-пусі". Ділилися розповідями про своїх домашніх улюбленців, а потім старанно вимальовували котиків та кішочок з натури. Дятям захотілося щось змайстрували для своїх животних: котячий будинок, когтеточку або лежанку. Щось, треба попрацювати!


Немає коментарів:

Дописати коментар