неділя, 10 березня 2019 р.

Музейний переполох у Кам'янському

Для вихованців художньої школи ім.І.Першудчева м.Кам'янське (клас Топчій О.А.) бібліотекарі бібліотеки-філії №4 підготували гру «Музейний переполох». Запропонували учням  назвати картини  художників, життя яких, так чи інакше, пов’язане з Україною.Архип Куїнджі («Місячна ніч на Дніпрі») народився поблизу Маріуполя у родині греків. Пейзажист, майстерно зображав природу.
Художник вірменського походження Іван Айвазовський («Дев’ятий вал»)народився у Феодосії. Мариніст.
Тетяна Яблонська – видатна українська художниця. Створювала неймовірної краси пейзажі, витончені портрети.
Ілля Рєпін («Запорожці пишуть листа турецькому султану») - видатний російський художник, народився в невеличкому містечку Чугуєві поблизу Харкова.
Не всі учні наважилися взяти участь у грі. Розповідь бібліотекаря, запитання до учасників створили майже переполох. Виявилось, що  автори їм не відомі. Дуже довго згадували назву картини «Запорожці пишуть листа турецькому султану». Автора ніхто не назвав.
Після гри зробили висновок, що треба покращувати й розширювати свої знання, вивчати історію мистецтв. Через знайомство з відомими полотнами і їхніми творцями підвищувати свою ерудицію, тренувати пам’ять. А бібліотека через книгу, цікаву розповідь про митців та їхні твори допомагатиме.
Немає коментарів:

Дописати коментар