пʼятниця, 22 березня 2019 р.

VII молодіжний літературний конкурс VivArt

Централізована бібліотечна система м. Кам’янського, молодіжний літературно-мистецький проект “VivArt” за підтримки департаменту з гуманітарних питань міської ради м. Кам’янське та Національної спілки письменників України оголошують сьомий молодіжний літературний конкурс "VivArt”. 

Конкурс включає в себе номінації: поезія та проза. Переможці усіх номінацій нагороджуватимуться дипломами та цінними подарунками, а також матимуть публікацію в однойменному альманасі. 

Роботи приймаються з 1 лютого до 7 квітня 2019 року. Підведення підсумків відбудеться 18 травня 2019 року. 

I. Загальні положення 

1. Конкурс „VivArt” – це творчий проект централізованої бібліотечної системи та однойменного молодіжного літературно-мистецького проекту. 

2. Мета конкурсу – сприяння культурному і духовно-естетичному розвитку Дніпропетровщини,  згуртування талановитої молодї області, популяризація  творчості обдарованих молодих авторів Дніпропетровщини. 

II. Організатори конкурсу 

Загальне керівництво організацією та проведенням конкурсу здійснюється колективом центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка м. Кам’янське (директор Л.А. Денисюк). 

III. Журі конкурсу. 

Членами журі конкурсу є професійні письменники, автори прозових та поетичних творів, члени Національної спілки письменників України. 

IV. Вимоги конкурсу 

1. У конкурсі можуть брати участь літератори віком від 14 до 40 років. Учасники конкурсу розподіляються за віковими категоріями: молодша група (14 – 20 років), середня група (20 – 30 років) та старша група (30 – 40 років). 

2. Конкурс проводиться у номінаціях: поезія, проза. 

3. Обсяг робіт: проза (до 15 друкованих сторінок), поезія (до 10 друкованих сторінок) 

4. Вимоги до оформлення. 

Тексти українською чи російською мовою, набрані на комп’ютері (формат Microsoft Word, шрифт Times New Roman 14, міжрядковий інтервал 1, поля по 2 см кожне), подаються у роздрукованому та електронному вигляді. 

5. До поданих літературних творів на окремому аркуші подається інформація про автора: 

- Повне ім’я, прізвище та по батькові. 
- Дата народження і вік. 
- Домашня адреса, контактний телефон, e-mail. 
- Місце навчання (роботи). 

Також подаються коротка творча біографія та фотографія учасника. 

6. Твори не розглядаються якщо: оформлення робіт не відповідає вимогам, розміщеним у п. 3, 4 даного положення; не подано відомостей про автора, передбачених п. 3, 5 цього положення; запропоновані роботи вже оприлюднювалися на інших конкурсах або представлялися на цьому конкурсі у минулі роки; роботи подано запізно. 

7. Твори, подані на конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам. 

IV. Терміни та порядок подачі робіт на конкурс 

Для участі у конкурсі авторам необхідно подати творчі роботи з 1 лютого до 7 квітня 2019 року. Твори з позначкою „ молодіжний конкурс “VivArt” слід надсилати за адресою: 

Юнацький відділ центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, пр-кт Т. Шевченка 16, м. Кам’янське, Дніпропетровська обл., індекс 51931; 

Електронну версію робіт надсилати на електронну скриньку: vivartdndz@gmail.com

За довідками та з пропозиціями телефонуйте: 

097-46-79-607; 093-731-08-71. 

Пишіть на скриньку : Druzhko.champion22@gmail.com
lib.dndz@ukr.net

2 коментарі:

  1. Влучно умови склали, основні поетичні "аксакали" конкурсу наразі старші 30

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за увагу! Врахували пропозиції минулого конкурсу.

    ВідповістиВидалити