субота, 16 лютого 2019 р.

День дарування книжок: приємні спогади минулого тижня

Міжнародний день дарування книги – одне з наймолодших свят у календарі. Ідею створення свята підказав маленький син засновниці відомого сайту дитячої книги Deliqhtful Children’s Books у США Еммі Бродмур, запитавши її, чому не має особливого дня, коли люди дарують один одному книги.Бібліотека-філія №8 отримала в дарунок цікаві, яскраві книжечки від маленьких друзів з дитячого садочка №23.


Центральна бібліотека для дітей в день дарування книг отримала в дарунок домашню бібліотеку Сальника Віталія Федоровича. Військова техніка і зброя зацікавить наших читачів - чоловіків і хлопців.


Зібрання творів родин Сальник і Кудіних


Ще один дарунок! Майже королівський!


«Від серця до серця» під таким девізом пройшла зустріч читачів в бібліотеці на бульварі Героїв в Міжнародний день дарування книг. Цей день об’єднав справжніх друзів бібліотеки, які від щирого серця дарували  книги  улюбленої бібліотеці. 
Читачка бібліотеки-філії №9 пані Людмила  подарувала книги серії «Откровение» та «Домашнее вязание». 


Дарунки для бібліотеки на Шевченка від видавничого дому "Андрій"Книги від письменниць Катерини Кравченко та Олени ЮщукКниги від вчених О. Нікілєва, В. Галацької, М. МироненкаІ кам'янчани  не залишились без подарунків

Акцію дарування книжок підтримав відділ абонемента. Зупинка поруч з бібліотекою. Тридиційна акція "Книжка в дорогу" 

Хочу додати, що наші читачі не чекають якої особливої дати для дарування книжок. Вони це роблять постійно. Щиро й щедро! За це їм велика подяка від всіх бібліотекарів.

Немає коментарів:

Дописати коментар