середу, 6 травня 2015 р.

Конкурс на кращий відгук на книгу про війну "Ми про війну з тобою книжку прочитали".

Бібліотека-філія №4,беручи участь в читацькому марафоні "Пам'ять - нескінчена книга"(присвячений 70 річчю Перемоги), провела конкурс на кращий відгук на книгу про війну "Ми про війну з тобою книжку прочитали". Бібліотекарі працювали з учнями 6а класу НВК№13.


Як розпочати з дітьми розмову про війну? Як розповісти про ті страшні події? Краще за все про це розкажуть книги. Підбирали такі твори і розказували так, щоб діти згортали книжку зі світлим почуттям, і щоб вона запам'яталась надовго.
Кращими були визнані відгуки :Ус Микита - оповідання Б.Лавреньова "Разведчик Вихров", Пресс Валерія - оповідання  Ю.Яновського "Петрусь і Гапочка",  Рудько Дарина  - оповідання  Дм. Головка" Телеграма",  Кучнова Ганна - оповідння В.Карасьової "Ночной хлеб", Лагунова Ліза - повість В.Богомолова "Иван", Жертанханова Юля - оповідання О.Мітяєва "Шестой-неполный". Переможців нагородили грамотами.


Бібліотекар розповіла дітям про свої улюблені в дитинстві книжки про війну і познайомила з ними : В. Голявкін "Мій добрий тато" і О. Ільїна "Четвертая висота".В них немає батальних сцен, вони про загальнолюдські цінності.
Жертанханова Юля дізналась у своєї прабабусі про прапрадідуся Крижанівського Олексія Петровича, який на фронті був лейтенантом медичної служби . Двічі поранений і контужений пройшов усю війну.  Розповідь про нього завершила зустріч.

Немає коментарів:

Дописати коментар