четвер, 13 лютого 2014 р.

200-річчю Тараса Шевченко присвячується.

Центральна бібліотека для дітей провела низку заходів до 200-річчя Тараса Шевченко.11 березня до бібліотеки завітали молоді освітяни, що навчаються в школі молодого класного керівника при Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості.Для них бібліотекарі підготували виставку дитячих малюнків "Я малюю Шевченка", книжкову виставку "Належить людству, належить вічності".З виставками вчителів ознайомила провідний бібліотекар Табакова І.М.


 Дорофеєва Т.В. провела огляд цікавих книг, що є в фондах центральних бібліотек,розповіла класним керівникам про сайт і блог бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка, сайт Обласної наукової бібліотеки, де вони можуть знайти багато корисної інформації про Кобзаря.Завершилась зустріч інформуванням освітян про заходи, що проводять бібліотеки міста до ювілею Т.Шевченко.


Не забули ми і про наших маленьких читачів. Для учнів 4-х класів колегіуму №16 ми провели віртуальну подорож в минуле "Дитинство Тараса Шевченко".
 Бібліотекар  познайомила дітей з важким і безрадісним дитинством маленького Тарасика, який зазнав немало горя.На великому екрані змінювалися картини українських художників, що оживляли розповідь і додавали яскравих барв в оповідь про перші роки життя великої людини.


До цієї зустрічі діти підготували вірші Т.Шевченко і ,що найприємніше, охоче брали додому книгу С.Васильченко "В Бур`янах", яка присвячена дитинству поета.


    Заходи до ювілею продовжуються,чекаємо на нові зустрічі з нашими читачами.

Немає коментарів:

Дописати коментар