вівторок, 15 травня 2018 р.

Міжнародний день сім'ї в бібліотеках Кам'янського

Велика  бібліотечна  родина Кам’янської ЦБС разом з міжнародною спільнотою відсвяткувала  День сім'ї.
Бібліотекарі центральній бібліотеки для дітей (майдан Калнишевського,1а) запросили наймолодших  членів клубу "Бібліознайки"  до «Країни прочитаних книжок». Малята попрощалися з талісманом клубу бджілкою Жужу, востаннє проїхали бібліобусом.


Лялькова вистава подарувала приємні спогади про прочитані в бібліотеці книги, про які нагадали Червоний капелюшок, поросятко Наф-Наф, Фея, мишеня з казки про рукавичку, бабуся і сірий вовк.


В арт-майстерні вправні вже рученята зробили квіти на пам’ять, які подарував дівчаткам принц Прохор на імпровізованому балу у Попелюшки.
Бібліотеарі бібліотеки-філії №5, що на Харківській,67 разом з членами родинного клубу "Джерело"просто неба на лісовій галявині влаштували бібліопікнік.
Спочатку всі отримали інструкцію щодо поведінки на природі. Ну а потім почалися розваги. Безліч конкурсів, вікторин та ігор («Плутанина», «Горішки для розуму», «Твістер», «Кільця», «Лабіринт», «Сороконіжка» і т. ін.), багаття, смаження сосисок і, нарешті, загальне застілля, викликали море емоцій і задоволення, особливо у дітей. 

Батьки із задоволенням  розводили багаття, готували їжу. Не тільки вболівали та підтримували своїх діточок, але й самі охоче брали участь в конкурсах і грали разом з дітьми. Свято просто неба вдалося!І найголовніше, ми усі були разом.І усі були щасливі!

Немає коментарів:

Дописати коментар