вівторок, 20 грудня 2016 р.

Зустріч відомого дитячого письменника Олега Майбороди з читачами в бібліотеці Кам'янського..У Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка  відбулася зустріч відомого дитячого письменника Олега Майбороди, автора понад 60 книг, з читачами бібліотеки.
Представила творчість гостя і презентувала нову книгу  «Про овечку Дуняшу» завідуюча абонементом Юлія Задорожня.


Вона розповіла, що перша книга Олега Майбороди «Сонечко» вийшла в 2004 році. Вона була надрукована в харківському видавництві «Торнадо» (зараз - «Талант»). Виявляється, в дитинстві письменник мріяв стати зоологом, щоб відпустити бороду і палити люльку. Однак в житті склалося інакше - Олег Майборода працює масажистом в поліклініці і не палить. У 2011 та 2013 роках став лауреатом «Фестивалю української книги» у Феодосії. У 2014 став одним з переможців міжнародного конкурсу «Нові добрі казки», лауреатом премії імені Леся Мартовича (м. Жовква) та премії імені Василя Юхимовича (м. Коростень).
Олег читав свої нові твори. Діти з неприхованим інтересом слухали уривки з його нових віршованих  творів. Продовжилась зустріч жвавим спілкуванням автора та читачів. Відповідаючи на численні запитання Олег Вікторович познайомив  присутніх з своєю біографією, творчими планами, цитував рядки улюблених творів, які найбільше припали до душі юним читачам.


Незабутню атмосферу зустрічі створили чудові дитячі вірші, іскрометний гумор Олега Майбороди.


Зустріч з Олегом Майбородою виявилася цікавою та корисною не лише для дітлахів, а й для дорослих. А загалом, після зустрічі залишилася гордість – за українську мову, якою творяться такі гарні вірші, оповідання, казки, гордість за нашу країну, в якій завжди були і будуть талановиті люди.
Хочемо привітати Олега Майбороду з тим, що він став лауреатом премії міської ради в галузі літератури  за 2016 рік.

Немає коментарів:

Дописати коментар