четвер, 29 грудня 2016 р.

Церемонія нагородження партнерів бібліотеки «Преміум – партнер – 2016» відбулася в головній бібліотеці міста.

27 грудня у центральній бібліотеці імені  Т.Г.Шевченка відбулась урочиста церемонія нагородження найактивніших партнерів бібліотеки «Преміум партнер-2016».«П'ятий рік поспіль ми нагороджуємо своїх вірних друзів, помічників, партнерів – всіх тих, хто нас підтримує морально і фінансово, і кого з кожним роком стає все більше і більше», –  розповіла  директор бібліотеки Тетяна Герасюта.

Колектив бібліотеки нагородив Кам`янського міського голову Андрія Білоусова за сприяння в організації та  реалізації історико-культурологічного проекту  «То є місто Кам'янське», а також за участь в акціях «Тату, почитай!» і «Вишиванка – твій генетичний код».
Нагороду отримав і депутат міської ради Олександр Донець, завдяки якому при центральній бібліотеці відкрився і був благоустроєний Книжковий дворик. Наступного року у співпраці з депутатом колектив бібліотеки планує перетворити автобусну зупинку, яка знаходиться біля входу в бібліотеку, в  так звану «читаючу» зупинку.

Нагороду від колективу бібліотеки отримала директор департаменту з гуманітарних питань Тетяна Онищенко за активну підтримку взаємодії міських шкіл з бібліотеками.
Відзнаку отримали партнери - Всеукраїнська молодіжна організація "Фундація регіональних ініціатив".


Також бібліотека відзначила: 
Сергія Злючого – радника міського голови з питань культури, поета, волонтера;

Михайла Балтаксу – редактора  інформаційного порталу «Событие сегодня»; Валентина Фіголя – журналіста, тренера «Школи виживання»; Павла Верезуба – тренера «Школи виживання», юриста, правозахисника; 

Андрія Заїку – керівника клубу «Міська фотографічна ініціатива»; Всеукраїнську молодіжну організацію «Фундація регіональних ініціатив».

Керівник піар-офісу бібліотек Дніпропетровщини, заступник директора централізованої бібліотечної системи по рекламі Тетяна Дороніна розповіла про  внесок всіх засобів масової інформації міста в партнерську роботу.

Наприкінці зустрічі для всіх присутніх виступила саксофоністка Галина Клименко.

Немає коментарів:

Дописати коментар