вівторок, 1 жовтня 2013 р.

Впровадження програми «Нові бібліотечні послуги за допомогою Інтернет» в бібліотеці – філіалі № 5.


Все більше інформації отримують мешканці міста за допомогою комп’ютерних технологій, і тим більш важливу роль відіграє бібліотека у забезпеченні громадян доступом до Інтернету та інформаційних ресурсів, допомагаючи їм самореалізуватися.
На сьогоднішній день ми впроваджуємо цю програму у трьох напрямках:
  • Показ мультфільмів у відеосалоні «Країна Мультляндія» для дошкільнят та дітей початкової школи;
  • Спілкування у соціальних мережах «Сторінка для друзів» та Skype -спілкування «Заселяємо Інтернет!» для дітей середнього та старшого шкільного віку;
  • Тренінги «Таємнича павутина: ресурси Інтернет» для молодих мам та «Комп’ютер і людина похилого віку» для людей відповідної вікової категорії.
З початку 2013 року: 

Відеосалон відвідали понад 120 дітлахів. Перед кожним сеансом бібліотекарі ретельно відбирають анімаційний матеріал. Таким чином ми намагаємося привити малечі почуття доброти, співпереживання, поважного ставлення до оточуючих;


Поспілкувалися в Інтернеті зі своїми родичами та ровесниками близько 350 юнаків. Ця категорія читачів вже самостійно володіє комп’ютером, але іноді дехто з них звертаються до бібліотекарів за допомогою; Пройшли тренінги навчальної комп’ютерної грамотності 4 пенсіонери та 6 молодих мам.


 Бібліотека показала літнім людям, що пенсія – не привід для смутку, а час для творчого відпочинку. Молоді мами мали змогу трошки відволіктися від домашніх справ і приділити час своєму інтелектуальному самовдосконаленню. Наші незвичайні учні отримали знання щодо вільного та впевненого спілкування з рідними та друзями за допомогою програми Skype, замовлень в Інтернет-магазинах і аптеках, користування іншими корисними перевагами Інтернету.

Програма працює! Бібліотека запрошує усіх бажаючих прийняти в ній участь.

Немає коментарів:

Дописати коментар