вівторок, 20 серпня 2013 р.

Незабаром у місті - новий Інтернет - центр.

Незабаром в нашому місті відкриється ще один, уже шостий,  Інтернет-центр, який буде надавати безкоштовний доступ до всесвітньої мережі користувачам бібліотеки-філіалу № 3. Це стане можливим завдяки перемозі у 5 раунді конкурсу "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету". Серед бібліотек Дніпропетровщини наша єдина увійшла в число переможців. Це стало можливим завдяки співпраці міської влади та адміністрації централізованої бібліотечної системи. Комп'ютери та інше обладнання почнуть надходити до бібліотек-переможниць вже у вересні. А щоб якнайкраще підготуватися до відкриття і роботи інтернет-центрів, 16 серпня до Києва з'їхалися представники всіх областей України, чиї бібліотеки отримають нове комп'ютерне обладнання.


Програма зустрічі була дуже насиченою і цікавою. Перед присутніми виступили представниця Фонду Білла та Мелінди Гейтс, керівники програми "Бібліоміст", "Української бібліотечної асоціації".
  

                                                  
                                                                           

Учасники зустрічі отримали консультації з оформлення документації, з різних юридичних питань, зі звітності тощо. Ми сподіваємося, що співпраця з партнерами програми і надалі буде плідною, і радіємо за працівників бібліотеки-філіалу № 3 та їхніх користувачів, які незабаром отримають не тільки нові комп'ютери, а й обладнання для скайпу, принтери та сканери. 

Немає коментарів:

Дописати коментар