суботу, 1 червня 2013 р.

Книжковий дім відкритий всім

Запрошуєм вас в найправдивішу казку,
У книгу, де відкривається вхід через мить,
І з серцем відкритим, з обличчям без маски
У світ цей чарівний сміливо ступіть.

Для того, щоб діти дізнались про роботу бібліотеки, щоб виховати у них потяг до книги, уміння її берегти, для того, щоб діти стали активними читачами і помічниками бібліотекаря, до бібліотеку-філіал №9 за останній тиждень відвідали 136 учнів молодших класів СШ №40.


Діти дізнались, що означає слово "бібліотека", коли з'явились перші паперові книжки і перші друковані книги, що таке "абонемент", читальна зала", де розташовані книги в бібліотеці. Дітям було цікаво і корисно дізнатись про важливу роль бібліотеки в житті людини. Всім дуже сподобалась книжкова виставка "Лабіринтами творчого "Я", на якій були виставлені творчі роботи наших юних читачів: паперові аплікації, фігурки з пластиліну, вироби з бісера і атласних стрічок.
В читальній залі діти залюбки взяли участь  у вікторині "Жартома і серйозно про цікаві речі", яку провела бібліотекар дитячого відділу Чуйкова Лариса Іванівна.


31 травня на День дошкільнят бібліотеку відвідали вихованці дитячого садочка №27, які брали участь в екскурсії по бібліотеці "Вічне диво - ім' я якому - книга".
  
                                                     

Нехай це було тільки перше знайомство з бібліотекою, та свято пройшло в теплій та дружній атмосфері. Закінчилась екскурсія побажаннями бібліотекарів:
"Завітайте до нас ще, любі діти! Бібліотека з радістю чекає вас  на "посвяту в читачі" восени. До цікавих зустрічей!


Бібліотека - море книг,
Бібліотека - храм науки.
Тож не минайте наш поріг,
Беріть скарби нетленні в руки.

Немає коментарів:

Дописати коментар