понеділок, 13 лютого 2017 р.

Арт- терапія і казкотерапія для "Бібліознайок" в дитячій бібліотеці.


 На заняттях школи раннього розвитку "Бібліознайки" використовують методи казкотерапії та арт - терапії.
Казкотерапія – це спосіб об’єктивізації проблемних ситуацій, іншими словами, це створення особливої казкової атмосфери, яка робить мрію дійсністю, огортає все навколо передчуттям дива, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своїми страхами і вийти з неї переможцем, а головне – надає малюку почуття впевненості і захищеності.


У казках відображаються усі аспекти людського життя: проектуються моделі стосунків, визначаються цінності та ідеали, що сприяє формуванню духовно здорової, компетентної особистості. А обов’язковий «щасливий кінець» стає основним засобом цього виду арт-терапії, що допомагає дітям позбутися страхів і комплексів.
Саме тому казкотерапія є одним з найефективніших психологічних методів у роботі з дітьми.


Арт-терапія - процес усвідомлення себе і світу через мистецтво. У творчості відображаються людські почуття надії і страхи, очікування і сумніви, конфлікти і примирення.


Арт-терапія не має ні обмежень, ні протипоказань, це безпечний метод зняття напруги.
Головне завдання арт-терапії - дати вихід накопиченим негативним емоціям та стресам, позбутися страхів,негативу і поліпшити своє психічне і фізичне здоров'я.


Саме таке цікаве арт-терапевтичне заняття у легкій, комфортній і затишній атмосфері відбулося вчора у центральній бібліотеці для дітей.Немає коментарів:

Дописати коментар