вівторок, 13 січня 2015 р.

Необхідна в житті дитини класика: до 155-річчя від дня народження А.П.Чехова.

Існує  безліч причин, через які варто читати класику. По-перше, вона дає знання. По-друге, вона розвиває , при читанні необхідно затратити чимало розумових зусиль, що, в свою чергу, змушує працювати  мозок.
Класика вчить вмінню мислити, розуміти людську природу, вчинки,відкриває очі і змушує по-іншому поглянути на звичні речі, змінюючи світогляд і наповнючи життя сенсом. Принаймні мова стає правильною,красивою і виразною.
Дитинство і особливо раннє, це саме той час, коли необхідно розпочинати знайомство з кращими зразками літератури. 
155- річчя від дня народження А.П.Чехова виявилося гарним приводом для знайомства з необхідною в житті кожної дитини класикою.


 Бібліотека-філія №4 розпочала цьогорічний марафон голосних читань з оповідання А.П.Чехова «Каштанка». Вихованцям старшої групи СДНЗ №21 розповіли про дитинство автора і читали уривки з оповідання.


 А для учнів 2-А, 2-Б, 4-А і 4-Б класів НВК№13 провели літературні години, які вміщали в себе знайомство з біографічними відомостями про письменника, читання з обговоренням та перегляд фрагментів з мультиплікаційного і художнього фільмів.


  Незважаючи на побоювання вихователів, чи зрозуміють діти цей твір, задоволення отримали не лише діти , а і  дорослі. Адже цей невеличкий за обсягом твір - такий значний! Про відданість і глибоке співчуття нікого не залишає байдужим.
Перше спілкування  з А.П.Чеховим  відбулося.

Немає коментарів:

Дописати коментар